3.11.2006

Baytur Nakliyat...
Baytur Nakliyat ekipleri, taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle evden eve nakliyat ve eşya yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda, lojistik uzmanıdır. Başarı...

 

Ana Sayfa için tıklayın. - Baytur Nakliyat


Evden Eve Sigortalı Taşımacılık
Bürodan Büroya
Şehir içi, Şehirlerarası
Ambalajlama, Paketleme
Günlük Anakara-İzmir-Bursa-  Antalya Kargo
Monte, Demonte
Ağır Eşya Nakli
Dağıtım, Promosyon
Askılı; Tekstil Taşımacılığı
Fuar ve Stand Malzemeleri
Turizm Organizasyon
Ses ve Işık Sistemleri Taşıması
Bankalara Her Türlü Nakliye   Hizmetleri
Depomuz Mevcuttur
Devamlı yükleriniz için Özel   taşıma anlaşmaları yapılır.
 

eXTReMe Tracker


HİZMETLERİMİZ
 • EVDEN EVE NAKLİYAT
  Baytur Nakliyat ekipleri, taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Başarılı bir nakliyat olması için taşınmaya başlamadan evvel özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit edici çalışmalar yapılmaktadır... (devam)
   
 • AMBALAJLAMA
  Tecrübeli ve yetenekli paketleme görevlisi elemanlarımız evinizdeki veya ofisinizdeki tüm eşyaları özenle paketlerler. Eşyanıza verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli paketleme - ambalajlama malzemelerinden ve eğitimli personelimizin özel paketleme - ambalajlama tekniğinden anlayabilirsiniz... (devam)
   
 • ASKILI TEKSTİL
  Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, 16, 24, 39, 48, 100 m3 boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır... (devam)
   
 • LOJİSTİK HİZMETLERİ
  Dünyanın neresinde olursa olsun, eşyalarınızın lojistik ve gümrükleme hizmetleri güvenilir acenteler tarafından sağlanıp, istenilen yere gününde teslim edilir... (devam)
   
 • BANKA - FABRİKA - FUAR
  Banka taşımacılığı için; öncelikle bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. 
   
  BAYTUR NAKLİYAT fabrika taşımacılığı için özel eğiim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır.
   
  Yurt içinde fuarlarda yer alan kişi yada kurumlara özel bir hizmet. “ TAM ZAMANINDA TESLİM ”   Fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde fuar stant malzemelerini önemli bir titizlikle kurulumu yapılır... (devam)
   
 • DEPOLAMA
  Depolama Gümrükleme Parsiyel taşıma dallarında hizmet vermekteyiz. Eşya ve mallarınızı Baytur Nakliyat depolarında muhafaza edebilirsiniz.   Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve depoda yerine alınır... (devam)
   
 • KARGO VE PARSİYEL EŞYA TAŞIMACILIĞI
  Kargo, parça veya kısmi eşyalarınızı Türkiye'nin her tarafına, nakliyatta lider firma olan Baytur Nakliyat ile güvenle gönderebilirsiniz. Seferlerimiz günlük ve haftalık olmak üzere organize edilir. Müşterimize uygun bir zamanda parsiyel eşyalarının nakliyesi gerçekleştirilir... (devam)
   
 • OFİS TAŞIMACILIĞI
  BAYTUR NAKLİYAT her sektörde gösterdiği başarıyı ofis taşımacılığında da göstererek ofis taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa BAYTUR NAKLİYAT ' ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak BAYTUR NAKLİYAT ' Müşteri Temsilcisi' i ile muhataptır... (devam)
   
 • ULUSLARARASI TAŞIMACILIK
  Dünyanın neresinde olursa olsun, eşyalarınızın nakliyesi ve gümrükleme hizmetleri güvenilir acenteler tarafından sağlanıp, istenilen yere gününde teslim edilir.. (devam)
   

Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Araçlarımız | Foto Galeri | Referanslarımız | Bize Ulaşın

Baytur Nakliyat: Evden Eve Nakliyat / Ambalajlama / Askılı Tekstil / Lojistik Hizmetleri / Banka Fabrika Fuar / Depolama / Kargo Parça Eşya / Ofis Taşımacılığı / Uluslararası Taşımacılık